Detroit Diesel 671 6-71 Camshaft and gear 5122202 5121815
Haven’t been sent to the machine shop.
ss
Request a quote in minutes: Svenco sales team is at your service!
CALL 281-761-1596
$450.00
Availability: 1 in stock
Detroit Diesel 671 6-71 Camshaft and gear 5122202 5121815
| Weight | 40.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 52.00 × 15.00 × 16.00 in |
| Brand | Detroit |
| Engine Type | Diesel |
| Model | Detroit Diesel 671 6-71 Camshaft and gear 5122202 5121815 |
| Compatible Equipment Make | Detroit Diesel |
| Part Type | Camshaft |
| Condition | Used |
| Weight | 40.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 52.00 × 15.00 × 16.00 in |
| Brand | Detroit |
| Engine Type | Diesel |
| Model | Detroit Diesel 671 6-71 Camshaft and gear 5122202 5121815 |
| Compatible Equipment Make | Detroit Diesel |
| Part Type | Camshaft |
| Condition | Used |
Detroit Diesel 671 6-71 Camshaft and gear 5122202 5121815
Svenco keeps expanding our inventory everyday! Don’t see the parts or equipment you need? Simply email us at
sales@svencosales.com, or call 281-761-1596 for immediate assistance from our team with your order!