Caterpillar 3408 3412 6N-5654 flange with gear 7N-8344.
Request a quote in minutes: Svenco sales team is at your service!
CALL 281-761-1596
Request a quote in minutes: Svenco sales team is at your service!
CALL 281-761-1596
$750.00
Availability: 2 in stock
Caterpillar 3408 3412 6N-5654 flange with gear 7N-8344.
| Weight | 35.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 5 in |
| Engine Type | Diesel |
| Brand | CAT |
| Model | Cat 3408 3412 |
| Compatible Equipment Make | Caterpillar |
| Part Type | Flange |
| Condition | Used |
| Weight | 35.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 5 in |
| Engine Type | Diesel |
| Brand | CAT |
| Model | Cat 3408 3412 |
| Compatible Equipment Make | Caterpillar |
| Part Type | Flange |
| Condition | Used |
Caterpillar 3408 3412 6N-5654 flange with gear 7N-8344.
Svenco keeps expanding our inventory everyday! Don’t see the parts or equipment you need? Simply email us at
sales@svencosales.com, or call 281-761-1596 for immediate assistance from our team with your order!