Caterpillar C15 C18 Support Bracket 238-5436
Request a quote in minutes: Svenco sales team is at your service!
CALL 281-761-1596
Request a quote in minutes: Svenco sales team is at your service!
CALL 281-761-1596
$300.00
Availability: 1 in stock
Caterpillar C15 C18 Support Bracket 238-5436
| Weight | 45.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 28 × 12 in |
| Compatible Equipment Make | Caterpillar |
| Brand | CAT |
| Model | C15 C18 |
| Engine Type | Diesel |
| Compatible Equipment Type | Excavator, Front Shovel, Hydraulic Power Unit, Industrial Engine, Petroleum Engine |
| Part Type | Bracket |
| Condition | Used |
| Weight | 45.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 28 × 12 in |
| Compatible Equipment Make | Caterpillar |
| Brand | CAT |
| Model | C15 C18 |
| Engine Type | Diesel |
| Compatible Equipment Type | Excavator, Front Shovel, Hydraulic Power Unit, Industrial Engine, Petroleum Engine |
| Part Type | Bracket |
| Condition | Used |
Caterpillar C15 C18 Support Bracket 238-5436
Svenco keeps expanding our inventory everyday! Don’t see the parts or equipment you need? Simply email us at
sales@svencosales.com, or call 281-761-1596 for immediate assistance from our team with your order!