Detroit Diesel 4-71 8v71 16v71 Valve Cover With Breather and Oil Fill 5103641
ss
Request a quote in minutes: Svenco sales team is at your service!
CALL 281-761-1596
$160.00
Availability: 1 in stock
Detroit Diesel 4-71 8v71 16v71 Valve Cover With Breather and Oil Fill 5103641
| Weight | 12.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33.00 × 17.00 × 16.00 in |
| Model | 5103641 |
| Brand | Detroit |
| Engine Type | Diesel |
| Compatible Equipment Make | Detroit Diesel |
| Part Type | Valve Cover |
| Condition | Used |
| Weight | 12.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33.00 × 17.00 × 16.00 in |
| Model | 5103641 |
| Brand | Detroit |
| Engine Type | Diesel |
| Compatible Equipment Make | Detroit Diesel |
| Part Type | Valve Cover |
| Condition | Used |
Detroit Diesel 4-71 8v71 16v71 Valve Cover With Breather and Oil Fill 5103641
Svenco keeps expanding our inventory everyday! Don’t see the parts or equipment you need? Simply email us at
sales@svencosales.com, or call 281-761-1596 for immediate assistance from our team with your order!