Kocsis Technologies INC Recharging Pump for Detroit 671 RPA300412 411406
Selling as core, no way to test.
ss
Request a quote in minutes: Svenco sales team is at your service!
CALL 281-761-1596
$880.00
Availability: 1 in stock
Kocsis Technologies INC Recharging Pump for Detroit 671 RPA300412 411406
| Weight | 15.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.00 × 17.00 × 15.00 in |
| Model | Kocsis Technologies INC Detroit 671 RPA300412 411406 |
| Brand | Kocsis Technologies INC |
| Engine Type | Diesel |
| Compatible Equipment Make | Detroit Diesel |
| Part Type | Recharging pump |
| Condition | Used |
| Weight | 15.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.00 × 17.00 × 15.00 in |
| Model | Kocsis Technologies INC Detroit 671 RPA300412 411406 |
| Brand | Kocsis Technologies INC |
| Engine Type | Diesel |
| Compatible Equipment Make | Detroit Diesel |
| Part Type | Recharging pump |
| Condition | Used |
Kocsis Technologies INC Recharging Pump for Detroit 671 RPA300412 411406
Svenco keeps expanding our inventory everyday! Don’t see the parts or equipment you need? Simply email us at
sales@svencosales.com, or call 281-761-1596 for immediate assistance from our team with your order!